Kuchynský stojan na čistiace potreby Caddy šedý

Cena: 25,70 €

  • Doprava od 3,90 €
  • Darček k nákupu
  • Doba na vrátenie 21 dní
Dostupnosť expresné dodanie, u vás 26.9. (utorok)
Značka Joseph Joseph
Kód 85022

Neviete kam s čistiacimi prostriedkami? Problém vám vyrieši stojan Caddy, s ktorým budete mať všetky veci na poriadku.

Stojan Caddy je veľkým pomocníkom pre správnu organizáciu umývacieho priestoru pri kuchynskom dreze. Hlavný odkladací priestor stojanu je určený k uloženiu saponátu a kartáča. Integrovaná konzolka slúži k zaveseniu a sušeniu vlhkých utierok. Dierkovaný odkvapkávač je odkladacou plochou pre špongiu. Odpadná voda se kumuluje v spodnej miske. Pre jednoduchšie čistenie je možné stojan Caddy jednoducho rozobrať. Výrobok je vhodný do umývačky riadu. Dodávaný v papierovom darčekovom balení.

Veľkosť : 21x13x11,5cm

O výrobcovi:

Joseph Joseph je dizajnová spoločnosť, ktorú roku 2003 založili dvojičky Antony a Richard Joseph. Antony študoval dizajn, Richard podnikanie, a tak sa týmto dvojičkám podarilo šikovne skĺbiť svoje schopnosti a vytvoriť spoločnosť, ktorej úspešné výrobky sú dnes veľmi obľúbené.

Spoločnosť Joseph Joseph sa väčšinou sústredí na kuchynský riad a doplnky, ktoré majú spoločné vlastnosti, ktorými sú štýlovosť a inovatívne prevedenie jednotlivých produktov. Pokiaľ aj Vy máte radi vkusný, inovatívny a praktický riad do kuchyne, výrobky tejto spoločnosti Vás nadchnú.